Meyveli Lokum


Meyvalı lokumlara hazır mısınız? Hepsi farklı tat ve kokularda ama hepsi tazecik ve güzel bir şekilde sizlere ulaşıyor olacak. Ufak ufak boyları ile çok sevimli olan renkleri lokum yemeyenleri bile yemeye itecek güce sahip. Tadı ayrı bir güzel, görüntüsü ayrı bir güzel olan bu lokumlar ile sizlerde keyifli bir atıştırmalık elde edebilirsiniz.

İsterseniz bir kiloluk ya da yarım kiloluk paketlerde sizlere sunduğumuz bu lokumları bayramlarda, organizasyonlarınızda ve hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Oldukça keyifli olan bu meyvalı lokumların hepsini severek yiyeceğinizden hiç kuşkumuz yok. Mini mini sunulan bu renkli meyvalı lokumları gönül rahatlığı ile çocuklarınızı da yedirebilirsiniz.


Tadına doyamayacağınız tüm mahsullerimizi mis gibi kokusuyla birlikte paketleyip adresinize gönderiyoruz. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz ev yapımı ürünlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. Hafta içi Perşembe günleri dahil olmak üzere, saat 16:30’a kadar olan tüm siparişleriniz ertesi sabah; Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi itibariyle kargoya verilmektedir.


1 kg : 20 tl